Lid uitgelicht

Hieronder vindt u alle informatie van het uitgelichte bedrijf.

Publicom Drukkerij BV

Publicom, vormgevers en drukkers, houdt zich al ruim 33 jaar bezig met grafische dienstverlening in de meest ruime zin.  Als full-service bedrijf begeleiden wij het hele proces vanaf het eerste idee tot en met het eindprodukt. Publicom werkt dag in dag uit voor opdrachtgevers uit vele sectoren, zoals bedrijfsleven, overheden, instellingen, verenigingen en particulieren. Voor elke individuele klant kunnen we een breed pakket bieden. Voor de zakelijke markt leveren we handels- en reclamedrukwerk zoals briefpapier, enveloppen, folders en luxe full-colour brochures en periodieken. Daarnaast kunt u bij ons ook terecht voor diverse presentatiesystemen, zoals: banners, reclameborden, spandoeken. Voor de particuliere klant hebben we een uitgebreide keuze aan familiedrukwerk, zoals geboorte- en huwelijkskaarten, in ons pakket. 

We hanteren een informele werkwijze, waarbij het persoonlijk contact en de service voor ons belangrijk zijn. Voeg daarbij de hoge kwaliteitsnormen, de korte levertijden en de concurrerende prijzen en u begrijpt dat een eerste gesprek niet eens zo'n gek idee zou zijn.

Bedrijfsgegevens van Publicom Drukkerij BV

logo Publicom Drukkerij BV

Adres: Steenhouwer 35
Postcode: 9502 EV
Plaats: Stadskanaal
Tel.nr: 0599-617282
E-mailadres: info@drukkerijpublicom.nl
Website: www.drukkerijpublicom.nl