Lid uitgelicht

Hieronder vindt u alle informatie van het uitgelichte bedrijf.

Randstad Uitzendbureau

Al 50 jaar speelt Randstad actief een toonaangevende rol in de arbeidsmarkt. We zijn de grootste HR-dienstverlener van Nederland. Als marktleider in Nederland met een landelijk dekkend vestigingennetwerk staan we midden in de wereld van werk. We zorgen steeds opnieuw voor innovatieve en passende oplossingen en vormen zo de motor achter een gezonde en flexibele economie. Dagelijks zijn via onze uitzend- en detacheringsactiviteiten duizenden flexwerkers aan de slag.

Dat is wat we doen bij Randstad. Niet alleen omdat het ons een bestaan verschaft. Het is óók onze passie: het beste naar boven halen in mensen en organisaties.

Bedrijfsgegevens van Randstad Uitzendbureau

Adres: Museumplein 4
Postcode: 9641 AD
Plaats: Veendam
Tel.nr: 0598-361491
E-mailadres: info@nl.randstad.com
Website: www.randstad.nl