Lid uitgelicht

Hieronder vindt u alle informatie van het uitgelichte bedrijf.

R.O.I. (Regionaal Ondernemings Instituut)

Het Regionaal Ondernemings Instituut (ROI), opgericht in 1987, is een stichting die (startende) ondernemers in het MKB ondersteunt door het geven van bedrijfsadvies. De activiteiten van het ROI worden gesubsidieerd door het grotere bedrijfsleven en een aantal gemeenten. Door deze financiële bijdragen zijn de eerste 8 adviesuren gratis en wordt professioneel bedrijfsadvies bereikbaar voor iedereen.

  • Laagdrempelig professioneel bedrijfsadvies
  • Het ROI maakt het verschil!

Bedrijfsgegevens van R.O.I. (Regionaal Ondernemings Instituut)

logo R.O.I. (Regionaal Ondernemings Instituut)

Adres: Annerweg 32 Postbus 164
Postcode: 9470 AD
Plaats: Zuidlaren
Tel.nr: 050-4096731
E-mailadres: info@stichtingroi.nl
Website: www.stichtingroi.nl