Lid uitgelicht

Hieronder vindt u alle informatie van het uitgelichte bedrijf.

Fuhler Wegenbouw

Fuhler Wegenbouw is voortgekomen uit de transport- en aannemingsactiviteiten van G.H. Fuhler die al in 1938 inschreef op bestratingswerken. 
Zijn zoons hebben de activiteiten voortgezet en in 1988 zijn door Grads Fuhler de aannemerij en de zandwinningsactiviteiten afgesplitst en tot een zelfstandig bedrijf gemaakt.  Onder zijn leiding werden deze activiteiten verder uitgebouwd met onder andere deelneming in een nieuwe asfaltinstallatie, asfaltverwerkingsset en een zandwinbedrijf in Duitsland.

Na zijn dood in januari 2009 wordt het familiebedrijf in zijn geest voortgezet door de derde generatie.
 

Bedrijfsgegevens van Fuhler Wegenbouw

Adres: Postbus 2094
Postcode: 7801 CB
Plaats: Emmen
Tel.nr: 0591-620449
E-mailadres: info@fuhler.nl
Website: www.fuhler.nl