Lid uitgelicht

Hieronder vindt u alle informatie van het uitgelichte bedrijf.

HC-94 Bedrijfskleding

 

HC-94 is een landelijk opererende totaalleverancier op het gebied van bedrijfskleding waarbij nagenoeg elke sector in de markt kan worden bediend. Leveranties vinden plaats aan overheden, bedrijfsleven, (groot) winkelbedrijven en verder alle voorkomende profit- en non-profit organisaties.
 
Naast de vele bekende merken die HC-94 Bedrijfskleding in haar assortiment voert, kan tevens gebruik worden gemaakt van onze eigen specifieke producties en kleding lijnen in combinatie met een uitgebreid service pakket. Voor verdere vragen met betrekking tot producties en (logistieke) leveringstrajecten kunt u natuurlijk altijd vrijblijvend contact opnemen. Graag zijn wij u aanvullend van dienst voor nadere informatie of een vrijblijvende afspraak.

Bedrijfsgegevens van HC-94 Bedrijfskleding

Adres: Leerlooier 17
Postcode: 9502HG
Plaats: Stadskanaal
Tel.nr: 0599-650798
E-mailadres: info@hc-94.nl
Website: www.hc-94.nl