Lid uitgelicht

Hieronder vindt u alle informatie van het uitgelichte bedrijf.

Johannes Adviesburo

Uw partner voor maatwerk in veiligheidszorg!

Johannes Adviesburo biedt consultancy en training in veiligheidzorg aan bedrijven en instellingen. Wij verzorgen meer dan 70 verschillende trainingen, onder andere bedrijfshulpverlening (BHV), VCA, veilig werken, EHBO en brandbestrijding. Deze opleidingen zijn zowel In-Company te volgen, als op één van onze cursuslocaties. Wij verzorgen jaarlijks opleidingen voor duizenden cursisten. 
 
Wat betreft veiligheidzorg kunnen wij bedrijven en instellingen adviseren bij het invoeren en integreren van veiligheidssystemen. Dit begint bij het uitvoeren van een Risico-Inventarisatie & Evaluatie (RI&E) en kan gaan tot en met het aanbrengen van vluchtwegplattegronden en het leveren en installeren van hulpverleningsmaterialen.
 
Ook bieden wij maatwerk in managementadvies. Zowel op het gebied van Arbozorg (OHSAS 18001 zorgsysteem), als kwaliteitsmanagement (ISO 9001). Wij kunnen u hiervoor passende  adviespakketten aanbieden of, indien gewenst, u deze werkzaamheden volledig uit handen nemen.

Bedrijfsgegevens van Johannes Adviesburo

logo Johannes Adviesburo

Adres: Cederhage 30
Postcode: 9501 TX
Plaats: Stadskanaal
Tel.nr: 0599652287
Fax.nr: 0599655991
E-mailadres: info@johannesadviesburo.nl
Website: www.johannesadviesburo.nl