Lid uitgelicht

Hieronder vindt u alle informatie van het uitgelichte bedrijf.

Debru Hoogwerk

Debru Hoogwerk BV is hét adres in de Benelux voor een veilige en betrouwbare werkplek op hoogte! Met onze vestigingen in Ter Apel en Boxtel kunnen wij zorgdragen voor een landelijke dekking en een levering binnen Nederland binnen 24 uur. Wanneer u bij Debru een vrachtautohoogwerker huurt, verzorgen wij bovendien alles van A tot Z. Van de gebruiksvergunningen in uw gemeente tot en met de rijplaten en eventueel benodigde verkeersborden.  Daarnaast wil Debru door vernieuwing blijven groeien. U heeft dan ook de zekerheid om in de toekomst steeds makkelijker, veiliger en sneller te werken.

Bedrijfsgegevens van Debru Hoogwerk

logo Debru Hoogwerk

Adres: Ambachtsweg 8
Postcode: 9563 TV
Plaats: Ter Apelkanaal
Tel.nr: 0599-582652
Fax.nr: 0599-412053
E-mailadres: verhuur@debru.nl
Website: www.debru.nl