Lid uitgelicht

Hieronder vindt u alle informatie van het uitgelichte bedrijf.

G.O.P. De Boer - vloervernieuwing.nl

Het onderhoud van elke vloer is bepalend voor de levensduur van de vloer. Problemen ontstaan meestal door afnemend of slecht onderhoud. Hierdoor loopt de kwaliteit en de uitstraling van een vloer snel terug. Wij staan garant voor het onderhoud van uw vloer.
 
G.O.P De Boer - vloervernieuwing.nl heeft een uitgebreid programma voor het onderhoud van vloeren. Daarbij gaat het om vloeren van hout, kurk, parket, plavuizen, siergrind en natuursteen, het beschermen van linoleum- en vinylvloeren en het reinigen van tapijt, vloerkleden en meubelstoffering en het verwijderen van vlekken.

Bedrijfsgegevens van G.O.P. De Boer - vloervernieuwing.nl

logo G.O.P. De Boer - vloervernieuwing.nl

Adres: Veenstraat 22b
Postcode: 9501 EZ
Plaats: Stadskanaal
Tel.nr: 0599-650299
Fax.nr: 0599-618848
E-mailadres: aart@vloervernieuwing.nl
Website: www.vloervernieuwing.nl