Lid uitgelicht

Hieronder vindt u alle informatie van het uitgelichte bedrijf.

Van der Maas en Verhoog Advocaten

Wij zijn een advocatenkantoor met een algemene praktijk. Wij onderscheiden ons door een grote vakinhoudelijke kennis op het gebied van het ondernemingsrecht en belastingrecht/ fiscale advocatuur. Het ondernemingsrecht beslaat alle rechtsgebieden waar de ondernemer mee te maken heeft, waaronder bedrijfsovername, huurrecht, onroerend goedrecht, incasso’s en het sluiten van contracten. Belastingrecht/ fiscale advocatuur heeft betrekking op geschillen tussen de belastingplichtige en de belastingdienst.

Bedrijfsgegevens van Van der Maas en Verhoog Advocaten

logo Van der Maas en Verhoog Advocaten

Adres: Raadhuisplein 16
Postcode: 9751 AN
Plaats: Haren
Tel.nr: 050 537 50 10
Fax.nr: 050 537 50 11
E-mailadres: omn@vandermaas-verhoog.nl
Website: www.vandermaas-verhoog.nl