Lid uitgelicht

Hieronder vindt u alle informatie van het uitgelichte bedrijf.

Rakers Administratie & Belastingadviseurs

Bent u op zoek naar deskundigheid op het gebied van administratie, jaarrekeningen, belastingen en adviezen? Dan bent u bij Rakers Administratie & Belastingadviseurs aan het juiste adres. Wij zijn deskundig op financieel en fiscaal gebied.

Ons administratiekantoor richt zich met name op het midden- en kleinbedrijf (MKB) en op startende ondernemers. Wij leveren goede kwaliteit tegen een aantrekkelijk tarief en werken volgens een klantgericht concept. Het verschaffen van duidelijkheid aan de klant staat bij ons hoog in het vaandel. De lijnen bij ons zijn kort, waardoor u snel geholpen kunt worden. Is uw belangstelling gewekt? Neem dan contact met ons op voor een vrijblijvend gesprek.

Rakers Administratie & Belastingadviseurs is lid van de Nederlandse Orde van Administratie- en Belastingdeskundigen.

 

Bedrijfsgegevens van Rakers Administratie & Belastingadviseurs

logo Rakers Administratie & Belastingadviseurs

Adres: Dirk de Ruiterstraat 11
Postcode: 9581 DA
Plaats: Musselkanaal
Tel.nr: 0599-820221
Fax.nr: 0599-413301
E-mailadres: info@rakers-administratiekantoor.nl
Website: www.rakers-administratiekantoor.nl