Lid uitgelicht

Hieronder vindt u alle informatie van het uitgelichte bedrijf.

Incontrol Business Solutions BV

InControl heeft goede oplossingen voor al uw bedrijfsprocessen. Deze oplossingen bieden altijd inzicht, overzicht en controle voor alle betrokkenen. Wij richten ons vanaf 2003 op het inrichten en verbeteren van bedrijfsprocessen binnen het MKB en (semi-) overheidsinstellingen. Dit doen we doen we met behulp van software van Exact (Globe en Synergy Enterprise) en andere goed daarbij aansluitende producten zoals Microsoft Reporting Services. We zijn daarbij een prima sparring partner omdat we onze financiële en bedrijfskundige kennis koppelen aan onze kennis van Exact en Microsoft producten.

Bedrijfsgegevens van Incontrol Business Solutions BV

Adres: Tros 20
Postcode: 9501 KL
Plaats: Stadskanaal
Tel.nr: 0599-659350
Fax.nr: 0599-651291
E-mailadres: info@incontrol.eu
Website: www.incontrol.eu