Lid uitgelicht

Hieronder vindt u alle informatie van het uitgelichte bedrijf.

Liftservice Noord

Liftservice Noord is een actief bedrijf en biedt innovatieve en milieuvriendelijke oplossingen voor liften in geheel Nederland.  Wij zijn geheel onafhankelijk en werken samen met diverse lift-fabrikanten uit binnen- en buitenland. Met ons eigen onderdelenmagazijn kunnen wij een goede ondersteuning bieden aan onze klanten. Wij bieden betaalbare liftservice voor alle merken liften. Liftservice Noord beschikt over tientallen jaren ervaring op het gebied van onderhoud, reparatie, modernisering en nieuwbouw. Tevens is er de kennis aanwezig inzake de 10 Europese richtlijnen in het kader van veiligheid van uw installatie.

Liftservice Noord is de juiste partner in advisering bij uw reparatie, onderhoud, nieuwbouw en renovatie. Wij geven u graag een advies op maat die aansluit aan uw wensen. Liftservice Noord heeft een eigen 24-uurs servicedienst die in geval van calamiteiten overal snel ter plaatse is.

Bedrijfsgegevens van Liftservice Noord

logo Liftservice Noord

Adres: Oosterstraat 78a
Postcode: 9502 EG
Plaats: Stadskanaal
Tel.nr: 0599-795357
E-mailadres: info@liftservice-noord.nl
Website: www.liftservice-noord.nl