Lid uitgelicht

Hieronder vindt u alle informatie van het uitgelichte bedrijf.

MPO Personeelsorganisatie

MPO staat voor flexibele inzet van personeel MPO is een dynamisch en full service uitzendbureau. Kwaliteit, betrokkenheid en een persoonlijke benadering kenmerken onze werkwijze. Flexibiliteit is het sleutelwoord, in alle opzichten. Inzet en professionaliteit zijn typerend voor onze eigen medewerkers, maar ook voor de krachten die we uitzenden. Als werkgever bent u op zoek naar vakkundig personeel. Mensen die direct inzetbaar zijn op een specifiek project of die tijdelijke werkdruk helpen verlichten. Kortom, de juiste persoon op de juiste plaats. Omdat wij ons vak verstaan, begrijpen wij wat u zoekt.

Bedrijfsgegevens van MPO Personeelsorganisatie

logo MPO Personeelsorganisatie

Adres: Aweg 16
Postcode: 9581 AK
Plaats: Musselkanaal
Tel.nr: 0599 47 02 78
Fax.nr: 0599 41 41 98
E-mailadres: info@mpo-personeel.nl