Lid uitgelicht

Hieronder vindt u alle informatie van het uitgelichte bedrijf.

Collall Adhesives & Paints

Collall B.V. is een creatief en innovatief productiebedrijf waar consumenten lijmen , -verven, inkten en fixatieven vervaardigd worden. De produktielokatie is gelegen in het mooie Oost-Groningse Stadskanaal.

Collall B.V. beschikt over een modern laboratorium en innovatieteam waar constant nieuwe producten ontwikkeld en getest worden. In Stadskanaal werken ca. 20 mensen. Naast haar eigen productiefaciliteiten in Stadskanaal heeft Collall ook faciliteiten in Azië welke gecoordineerd worden via het Collall-kantoor in Ningbo (China).

Bedrijfsgegevens van Collall Adhesives & Paints

logo Collall Adhesives & Paints

Adres: Electronicaweg 6
Postcode: 9503 EX
Plaats: Stadskanaal
Tel.nr: 0599-652190
E-mailadres: info@collall.nl
Website: www.collall.nl