Lid uitgelicht

Hieronder vindt u alle informatie van het uitgelichte bedrijf.

Hofstra Hulshof Bouw bv

Hofstra Hulshof Bouw BV is een traditionele 'middel-grote'-aannemer c.q. bouwondernemer, die niet schuw is voor het niet traditionele, daardoor kunnen wij het optimum vinden in traditionele en niet traditionele bouwwijzen. Dit hebben wij al meerdere keren aangetoond in onze projecten. Deze projecten zijn gerealiseerd in de burgerlijke en utiliteitsbouw, waarbij het totaal aan werkzaamheden 'in-één-hand' uitgevoerd kunnen worden. Daarbij kunt U denken aan nieuwbouw, verbouw, renovatie en onderhoud.

Bedrijfsgegevens van Hofstra Hulshof Bouw bv

Adres: Noorderdiep 126a
Postcode: 9521 BG
Plaats: Nieuw Buinen
Tel.nr: 0599-212977
E-mailadres: info@hofstrahulshof.nl
Website: www.hofstrahulshof.nl