Lid uitgelicht

Hieronder vindt u alle informatie van het uitgelichte bedrijf.

De Jong & Laan Accountants

U bent de ondernemer, wij zijn de accountants. Prima rolverdeling. Toch durven we te beweren dat ook wij heel ondernemend zijn. Dat we weten hoe spannend het is om een bedrijf te beginnen. Welke vragen door het hoofd spoken bij een overname. Welke emoties komen kijken bij een bedrijfsopvolging. De Jong & Laan is zelf immers ook een onderneming. Ooit met twee man begonnen en uitgegroeid tot een organisatie met 800 mensen en 30 vestigingen in het noorden, oosten en midden van Nederland. Wat u aan zulke ondernemende accountants heeft? Bel 0546 660760 en we komen bij u langs.

Bedrijfsgegevens van De Jong & Laan Accountants

Adres: Grauwveen 1
Postcode: 9501 WH
Plaats: Stadskanaal
Tel.nr: 0599-696096
E-mailadres: stadskanaal@jonglaan.nl
Website: www.jonglaan.nl